strona główna

 Rejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Korycin. 

Program Ochrony Środowiska dla Gminy Korycin na lata 2012- 2015 z perspektywą na lata 2016 - 2019.

Informacja o dokonaniu wpisu firmy PPUH” CZYŚCIOCH” do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Korycin.

► Informacja o dokonaniu wpisu firmy PPUH ”CZYŚCIOCH” Sp. z o.o.,  ul. Kleeberga 20, 15 – 591 Białystok – po zmianie do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Korycin.

► Informacja o dokonaniu wpisu firmy „CZYŚCIOCH” Sp. z o.o.,  ul. Kleeberga 20, 15 – 591 Białystok – po zmianie do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Korycin.

Informacja o dokonaniu wpisu firmy MPO Spółka z o.o. – po zmianie do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Korycin.

► Informacja o dokonaniu wpisu firmy MPO Spółka z o.o. w Białymstoku, ul. 27 Lipca 62, 15 – 950 Białystok – po zmianie do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Korycin.

Informacja o dokonaniu wpisu firmy MPK Spółka z o.o. ,  07 – 401 Ostrołęka  ul. Kołobrzeska 5 –  do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Korycin.

Informacja o dokonaniu wpisu Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych „Czyścioch Bis” Sp. z o.o ,  16 – 400 Suwałki  ul. Mjr Hubala 18 – do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Korycin.

Informacja o dokonaniu wpisu firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Asenizacyjne „ASTWA” Spółka z o.o., 15-102 Białystok ul. Kombatantów 4 – do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Korycin.

Informacja o dokonaniu wpisu firmy BIOM Sp. z o.o Dolistowo Stare I 144, 19-124 Jaświły do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Korycin.

Informacja o dokonaniu wpisu firmy Mobilna Obsługa Przedsiębiorstw Jarosław Tarachoń Spółka komandytowa,  15- 428 Białystok ul. Fabryczna 1 lok. 419 –  do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Korycin.

Informacja o dokonaniu wpisu firmy ITER H.S. Stanisław Chociej, 16-100 Sokółka, Sokolany 1– do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Korycin.

Informacja o dokonaniu wpisu firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „TRANZBUD” mgr inż. Walenty Pacewicz ul. Saturna 54, 15-680 Białystok  –  do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Korycin.

Informacja o dokonaniu wpisu firmy EKOPARTNER  Jacek Suchecki i wspólnicy sp. j. ul. Kleeberga 20, 15-691 Białystok  –  do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Korycin.

Informacja o dokonaniu wpisu firmy ZZO EURO-SOKÓŁKA Sp. z o.o   ul. Kolejowa 25, 16-100 Sokółka – do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Korycin.

Informacja o dokonaniu wpisu firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o   ul.  Targowa 10, 16-100 Sokółka – do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Korycin.

► Informacja o dokonaniu wpisu firmy  Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o   ul.  Targowa 10, 16-100 Sokółka  – po zmianie do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Korycin.

Informacja o dokonaniu wpisu firmy  TRANSPORT Dawid Nowakowski  19- 300 Ełk , ul. Armii Krajowej 33 lok. 7  –  do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Korycin.

REJESTR DZIAŁALNOŚCI REGULOWANEJ - Związek Gmin "Kumiałka-Biebrza"

Metryka strony

Udostępniający: Stanisław Kopciewski

Wytwarzający/odpowiadający: Robert Bielawski

Wprowadzający: Robert Bielawski

Data wprowadzenia: 2012-08-29

Data modyfikacji: 2015-04-30

Opublikował: Robert Bielawski

Data publikacji: 2012-08-29